• BENÁTSKÉ BIENÁLE 2022

    Ve dnech 2. – 8. října 2022 pojedou žáci našeho uměleckého oboru multimediální tvorba na vrcholnou uměleckou akci, Benátské bienále 2022. Program tohoto krásného zájezdu viz. níže. PROGRAM ZÁJEZDU - BENÁTSKÉ BIENÁLE Benátské bienále je velkolepá přehlídka světového významu, která prezentuje nejaktuálnější tendence ve výtvarném (vizuálním) umění. Bylo založeno v roce 1895 a koná se pravidelně každé dva roky. Jeho specifikou jsou národní expozice v pavilonech v zahradách Giardini di Castello, kde každý ze zúčastněných států může realizovat vlastní koncepci výstavy bez omezení mezinárodní porotou. K expozici je vždy připravena řada dalších doprovodných výstav současného umění po celém městě. Součástí programu je rovněž poznání Benátek jako mimořádného uměleckého centra a sezná­mení se s místní architekturou gotiky, renesance, manýrismu a baroka. Speciální pozornost při prohlídce města bude věnována Gallerii dell'Accademia, která poskytuje ucelený přehled vývoje benátské malby od 14. do 18

  • Poznávací zájezd do Francie

    Ve dnech 3. – 8. října 2022 se uskuteční poznávací zájezd do Francie. Během několika dní žáci našeho čtyřletého oboru multimediální tvorba navštíví například: Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Centre G.Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, zámek Fontainebleau, zámek Vaux-le-Vicomte, galerii Louvre, Notre-Dame, Versailles, Montmartre, basiliku Sacré Coeur, Eiffelovu věž, Martovo pole a Invalidovnu.

  • Studentská výstava Střední školy ARCUS v Komunitním centru Kardašovská

    V Kulturním centru Kardašovská bylo možné zhlédnout výstavu výtvarných prací studentek a studentů Střední školy ARCUS oboru multimediální tvorba. Výstava se skládala ze dvou tematických celků. První je zaměřen na klasické kresebné techniky, jakými jsou kresba tužkou a perem, druhý představuje nárysy a prostorové modely architektonických projektů.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.