• Výlet za uměním do Berlína.

  V listopadu 2023 se skupina žáků oboru multimediální tvorba Střední školy ARCUS vydala na zájezd za uměním do Berlína. Během tří dní navštívila všechny známé galerie tohoto německého města.

 • Den otevřených dveří.

  V pondělí 11. prosince 2023 se bude konat další den otevřených dveří naší střední školy. Informace o studiu budeme podávat vždy v 15:00, 16:00 a 17:00 hod. Na všechny návštěvníky se budeme moc těšit.

 • ARCUS na veletrhu středních škol SCHOLA PRAGENSIS.

  Naše střední škola se opět zúčastnila veletrhu středních škol Schola Pragensis. Letos byl náš stánek v přízemí Kongresového centra Praha. Moc děkujeme všem návštěvníkům, kteří se u nás zastavili a budeme se na všechny těšit na dnech otevřených dveří, Ten nejbližší se bude konat v úterý 29. listopadu od 15:00 hod.

 • Studentská výstava Střední školy ARCUS v Komunitním centru Kardašovská

  V Kulturním centru Kardašovská bylo možné zhlédnout výstavu výtvarných prací studentek a studentů Střední školy ARCUS oboru multimediální tvorba. Výstava se skládala ze dvou tematických celků. První je zaměřen na klasické kresebné techniky, jakými jsou kresba tužkou a perem, druhý představuje nárysy a prostorové modely architektonických projektů.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.