• Prohlídka Pražského hradu a korunovačních klenotů

  V pátek 20. ledna 2023 se vydala skupina odvážných žáků ze 3. MT Střední školy ARCUS, oboru multimediální tvorba, pod vedením našich učitelů na náročnou misi. Naše družina se pokusila zdolat velkou frontu dalších odvážných, kteří čekali na možnost podívat se na vlastní oči na korunovační klenoty. Po několika hodinách úporného čekání to všichni zvládli. Poté se šli ještě podívat do dalších prostorů palácové části pražského hradu a přilehlých objektů.

 • Maturitní ples.

  Ve čtvrtek 26. ledna 2023 se bude konat maturitní ples soukromých škol ARCUS v Národním domě na Vinohradech. Slavnostně šerpovaní budou žáci posledních ročníků Soukromého gymnázia ARCUS PRAHA 9, s.r.o. (obor osmileté gymnázium) a maturanti Střední školy ARCUS, s.r.o. (obory cestovní ruch a multimediální tvorba).

 • ARCUS na veletrhu středních škol SCHOLA PRAGENSIS.

  Naše střední škola se opět zúčastnila veletrhu středních škol Schola Pragensis. Letos byl náš stánek v přízemí Kongresového centra Praha. Moc děkujeme všem návštěvníkům, kteří se u nás zastavili a budeme se na všechny těšit na dnech otevřených dveří, Ten nejbližší se bude konat v úterý 29. listopadu od 15:00 hod.

 • Studentská výstava Střední školy ARCUS v Komunitním centru Kardašovská

  V Kulturním centru Kardašovská bylo možné zhlédnout výstavu výtvarných prací studentek a studentů Střední školy ARCUS oboru multimediální tvorba. Výstava se skládala ze dvou tematických celků. První je zaměřen na klasické kresebné techniky, jakými jsou kresba tužkou a perem, druhý představuje nárysy a prostorové modely architektonických projektů.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.